SUFRIN

Wskazania SUFRIN

SUFRIN jest preparatem zalecanym pomocniczo przy zaburzeniach reumatycznych i zwyrodnieniowych, zakłóceniach czynności wątroby i dróg żółciowych, zmian skórnych w postaci trądziku, łuszczycy, egzemy. Stosowany również w celu poprawy kondycji skóry, włosów i płytki paznokciowej.

Działanie SUFRIN

SUFRIN to jeden ze złożonych suplementów diety przeznaczonych do podawania doustnego w postaci kapsułek. W jego skład wchodzi bioprzyswajalna siarka potrzebna dla rozwoju struktur chrzęstno-stawowych i wspomagająca ich regenerację. Dodatkowo łagodzi stany zapalne, działa bakteriobójczo i korzystnie wpływa na stan włosów, skóry i paznokci (wchodzi w skład keratyny i kolagenu). Ponadto wykazuje również właściwości grzybobójcze i zwalcza pasożyty, dlatego zwalcza grzybice ogólnoustrojowe i jelitowe, których przyczyną jest przerost grzybów Candida. Siarka stanowi źródło antyoksydantów, neutralizujących działanie wolnych rodników dzięki czemu opóźnia proces starzenia. Wykazuje właściwości witalizujące i energetyzujące. Olej lniany zawiera cenne nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3.

Dawkowanie SUFRIN

– preparat przeznaczony do stosowania doustnego
– w przypadku osób dorosłych zaleca się przyjmowanie 1-3 kaps./24h na 20 minut przed jedzeniem przez okres 4 tygodni bądź dłużej.