Sposoby na piękny biust

Problem z biustem dotyczy przede wszystkim kobiet, które zakończyły karmienie piersią i kobiet w wieku dojrzałym. Z czasem nasza skóra wiotczeje, staje się mało elastyczna i sprężysta, czego efektem są obwisłe piersi. Telewizja i kolorowe magazyny bombardują nas wizerunkami wspaniałych kobiet z idealnymi piersiami. Poniżej jednak przedstawię kilka sposobów na poprawę wyglądu biustu, bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych.

Rady, które warto stosować

 

1.Nie powinno się leżeć na brzuchu, garbić się.

2.Warto pamiętać, aby dobrze dobrać biustonosz.

3.Podczas kąpieli zrób swoim piersiom naprzemienny ciepły i zimny prysznic.

4.Doceń zalety i pozytywy płynące z ćwiczeń. Warto zacząć chodzić na basen.

W domu można ćwiczyć ,,damskie pompki”- różnią się tylko tym, że robi się je na kolanach z uniesionymi do góry stopami. Kolejne ćwiczenie polega na uniesieniu obu rąk na wysokość klatki piersiowej, złączeniu dłoni i naciskaniu jedną dłonią na drugą.

Pomoc z apteki 

Dostępne w aptece preparaty poprawiające wygląd biustu swój mechanizm działania opierają na wzmocnieniu skóry podtrzymującej piersi, głównie poprzez poprawę jej elastyczności. Zawarte w kremach, emulsjach, żelach składniki nawilżają, zmiękczają i wygładzają skórę. Poprawiają kształt i jędrność piersi. Przykładowe preparaty to: Bust-UP, Nuxe Body, Nivelazione Woman Serum, Elancyl żel-krem, Bustyceutical emulsja.

Suplementy diety podawane doustnie również poprawiają wygląd biustu, piersi stają się bardziej pełne i nabierają ładnego kształtu. Z preparatów dostępnych w aptekach można wymienić na przykład: Bust-Up, Bustello, Dakolen, Nivelazione Woman. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

*