Optyk Punkt Widzenia w Tychach – czy warto skorzystać?

Zapraszamy do Optyk Punkt Widzenia Tychy! Nasz zakład optyczny mieści się w centrum handlowym Gemini Park przy ul. Towarowej 2C w Tychach. Znajdziesz nas na pierwszym piętrze. Wykonujemy badania wzroku dzieci i dorosłych. Pomagamy, doradzamy i troszczymy się o każdego pacjenta. Z naszą pomocą wybierzesz okulary korekcyjne oraz przeciwsłoneczne dopasowane do Twoich potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz ponad 1000 oprawek okularowych oraz ponad 500 modeli okularów przeciwsłonecznych dostępnych cały rok. Zamówisz u nas również korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Poza okularami i soczewkami kontaktowymi, posiadamy również bogatą ofertę akcesoriów, które przydadzą się każdemu użytkownikowi okularów. Są to między innymi: etui na okulary, płyny i chusteczki do czyszczenia okularów, sznureczki i łańcuszki, nakładki polaryzacyjne. Gwarantujemy przyjemną atmosferę, fachowość i indywidualne podejście do pacjentów.

Badanie wzroku bez kolejki w Tychach

W naszym salonie czeka na Ciebie załoga profesjonalistów – doradcy, optometryści, ortoptyści, styliści opraw okularowych. Zadbają oni o Twój wzrok na najwyższym poziomie. Współpracujemy również z okulistą. Lekarz okulista przyjmuje w naszym salonie raz w miesiącu. Badania pod kątem doboru soczewek lub okularów wykonuje optometrysta, który jest codziennie dostępny dla naszych klientów. Zbadasz u nas również wzrok swojego dziecka. Nie lubisz czekać w kolejkach do specjalistów? Umów się już dzisiaj na badanie wzroku. Możesz zrobić to telefonicznie lub poprzez naszą stronę internetową – https://optykpunktwidzenia.pl/optyk-tychy/. Wystarczy, że wejdziesz w zakładkę UMÓW BADANIE, wybierzesz nasz salon w Tychach, specjalistę do którego chcesz się umówić oraz dzień i godzinę.

Salon optyczny Tychy

Zamówisz u nas okulary progresywne, biurowe, fotochromowe, dwuogniskowe, relaksacyjne, dla kierowców, jednoogniskowe do bliży i dali. Przeszkoleni doradcy klienta przeprowadzą z Tobą dokładny wywiad w celu zbadania Twoich potrzeb. Pomogą w doborze idealnej oprawki pasującej do Ciebie oraz zaproponują soczewki okularowe odpowiadające Twoim potrzebom i trybowi życia. Nie chcesz nosić okularów? Postaw na soczewki kontaktowe! Umów się na badanie wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych. Optometrysta zbada Twój wzrok, dobierze idealne soczewki kontaktowe miękkie oraz nauczy Cię poprawnej aplikacji i pielęgnacji soczewek. W ofercie mamy soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe i miesięczne. Jesteśmy przekonani, że w salonie Punkt Widzenia Tychy, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

*