Medyczne kombajny kosmetyczne

To, co dziś znamy jako medycynę estetyczną jeszcze niedawno opierało się na prostych, domowych sposobach dbania o skórę twarzy czy o włosy. Nasze babcie znały przepisy na złośliwego pryszcza albo przetłuszczającą się skórę głowy.

Dzisiaj jednak zmagamy się z dużo większymi problemami, a nawet całą ich wiązanką. Mamy na to rozwiązanie! Wraz z nieustannie rozwijającą się kosmetologią możemy wyjść na przeciw naszym babciom, ale też młodszemu pokoleniu z urządzeniem, który poradzi sobie nie tylko z cerą trądzikową, ale również ze zmarszczkami, cellulitem, bliznami potrądzikowymi, szarą i odwodnioną skórą.

Poznajcie nasz kombajn kosmetyczny, który jest w stanie złagodzić, a nawet zredukować problemy skórne, z którymi boryka się teraz większość ludzi.

Dedykowane medycynie na najwyższym poziomie

Nasze kombajny kosmetyczne marki Medika są wielofunkcyjne. Stworzyliśmy je dla wszystkich profesjonalnych gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej, by mogły świadczyć usługi nawet najbardziej wymagającym pacjentom.

Technologia, którą operuje nasz sprzęt, sprosta wielu wyzwaniom związanym z defektami skórnymi. Gwarantujemy, że z naszym kombajnem kosmetycznym, praca z klientem będzie owocować wspaniałymi efektami. Nasz sprzęt w rękach zgranego zespołu to ogromna konkurencja dla salonów, które nie są na bieżąco z nowinkami technologicznymi medycyny estetycznej.

Korzystając z naszego kombajnu kosmetycznego możesz wykonać szereg zabiegów dopasowanych do potrzeb Twojego pacjenta. Nasze urządzenie postawi Twoje miejsce pracy na bardzo wysokim miejscu w rankingu salonów wykonujących zabieg kosmetyczne.

Kombajn kosmetyczny łatwy w obsłudze

Kombajn kosmetyczny, który stworzyliśmy, jest polskim produktem. Korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne i zapewniamy, że Twoi pracownicy nie będą mieli problemów z korzystaniem z jego funkcji i odpowiednim doborem zabiegu do pacjenta. Uwaga, niespodzianka! Jeśli zdecydujesz się na zakup naszego sprzętu to zapewniamy Tobie specjalne szkolenie w obsłudze kombajnu kosmetycznego.

Na zakończenie takiego kursu otrzymasz certyfikat, który będzie potwierdzał Twoje kompetencje w zakresie korzystania z kombajnu. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań związanych z naszym urządzeniem – otrzymasz kontakt do naszego specjalisty, z którym będzie możliwość rozmowy nawet długo po zakupie kombajnu. Nie zostawimy Ciebie na lodzie!

Komfort pacjenta

Stworzyliśmy nasze urządzenie, by pomóc zniwelować wszelkie problemy skórne kobiet, mężczyzn, a nawet dojrzewających nastolatków czy dzieci!

Kombajn kosmetyczny pozwoli zadbać o problemy każdego z nich – o pozbycie się cellulitu czy rozstępów, z którymi często zmagają się młode matki, o redukcję głębokich zmarszczek, które prędzej czy później pojawiają się na męskich twarzach czy o likwidację trądziku, który dotyka coraz więcej nastolatków. Nasz kombajn kosmetyczny będzie dla Twojego salonu kosmetycznego jak otwarte ramiona! Przyciągniesz klientów niezależnie od płci i wieku. 

Wyróżniamy się

Wiedza i doświadczenie pozwoliły nam stworzyć kombajny kosmetyczne, które nakierowane są na potrzeby pacjentów! Oczywiście na rynku dostępne są inne urządzenia tego typu. Charakteryzuje i wyróżnia nas piękny, unikalny design oraz wysoka jakość komponentów.

W tworzeniu naszego kombajnu kosmetycznego wykorzystaliśmy między innymi materiał Corian. To produkt naszej pasji i zaangażowania. Marka Medika, spod której skrzydeł wyszedł nasz profesjonalny sprzęt, jest wielokrotnie nagradzana! Zaufaj naszym sprawdzonym rozwiązaniom. Twój salon kosmetyczny będzie dzięki naszemu urządzeniu na jeszcze wyższym poziomie. 

Jesteśmy wymagający

Projektując kombajny kosmetyczne, które są teraz dla Ciebie na wyciągniecie ręki, byliśmy wobec siebie bardzo krytyczni. To urządzenie, nad którym głośno i gorąco dyskutowaliśmy, a przez to udoskonalaliśmy je, by spełniało jak najwięcej wymagań – zarówno naszych, jak i naszych potencjalnych klientów. Cieszymy się, że jest ono wśród nas i możecie korzystać z jego funkcji, które dla medycyny estetycznej są prawdziwymi skarbami!

Tak wiele możliwości

Czy to możliwe, że jedno urządzenie może aż tak wiele? Kombajn kosmetyczny posiada aż dziesięć modułów, na które składa się osiemnaście technologii. Można je zaprogramować w dowolny sposób, w zależności od potrzeb! Na dodatek już podczas samego użytkowania sprzętu można dokonywać zmian poprzez dobieranie nowych funkcji.  

Kombajn kosmetyczny i jego funkcje

Zastanawiasz się co posiada nasz sprzęt, że tak bardzo jego wychwalamy? Wśród funkcji kombajnu kosmetycznego odnajdziesz: analizer skóry, który jest w stanie zbadać stan nawilżenia skóry Twojego pacjenta, słynny peeling kawitacyjny, zabieg z ultradźwiękami czy mezoterapię bezigłową!

Posiadając nasze urządzenie będziesz w stanie poradzić sobie z klientem, który ma blizny potrądzikowe, trądzik, cellulit, zmarszczki, odwodnioną skórę pozbawioną blasku i wiele, wiele innych problemów! Kombajn posiada jeszcze: mikrodermabrazję diamentową, fale radiowe, liposukcję ultradźwiękową, dermomasaż, oxybrazję (infuzję tlenową) czy lipolaser DUO. Wszystkie te funkcje posiadają jeszcze dodatkowe udogodnienia, które pozwolą Ci sprostać nawet najbardziej wymagającemu klientowi. 

Źródło: https://medikapoland.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

*

*


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.