Tu jesteś: Porady zdrowotne

Materace SleepMed ratunkiem w bólach kręgosłupa

dodano: 10-07-2018 - aln

Masz problemy z kręgosłupem i każdego ranka budzisz się z wrażeniem, że po całej nocy czujesz się gorzej niż poprzedniego wieczora? Okazuje się, że wcale nie musi tak być - odpowiednie podłoże sprawi, że o wszystkich dolegliwościach tego typu szybko zapomnisz, a sen zacznie dawać Twojemu ciału ulgę zamiast jeszcze większego cierpienia. W tym tekście dowiesz się, dlaczego materace medyczne SleepMed są najlepszym wyborem, jeśli chodzi o materace na bolące plecy.

Materace SleepMed - na ból kręgosłupa

Głównym „dobroczyńcą” w materacach SleepMed jest pianka termoelastyczna VitaRest, która reagując na ciepło i ciężar, perfekcyjnie dopasowuje się do kształtu Twojej sylwetki. Zwiększa to nie tylko komfort snu, ale i wpływa na odciążenie kręgosłupa - daje mu całkowicie wypocząć po całym dniu ciężkiej pracy. Pianka ta wymodelowana została w taki sposób, by stworzyć na niej 7 stref komfortu - każda z nich dopasowana jest do konkretnej części Twojego ciała. Model ten ma właściwości ortopedyczne i przeciwodleżynowe, więc nadaje się dla każdego, kto zazwyczaj budzi się “połamany” lub z obolałym kręgosłupem. Drugim materiałem, który zapewnia materacom SleepMed tak wyjątkowe cechy, jest stojąca na straży higieny i dużej trwałości pianka wysokoelastyczna VPPHR. To ona nadaje materacowi odpowiednią sztywność, stanowi swoistego rodzaju bazę dla pianki termoelastycznej.

Materac dopasowany do Twoich potrzeb

Fantastyczne właściwości materacy medycznych SleepMed na tym się jednak nie kończą. Jeśli Twój kręgosłup jednego dnia kaprysi bardziej, innego mniej, na pewno żałujesz, że w zależności od jego kondycji w danym dniu, nie możesz położyć się na innym łóżku. Te produkty Ci to umożliwią! W każdym modelu w dowolnej chwili można wybrać jedną z czterech twardości (wystarczy przełożyć ruchomą warstwę pianki na drugą stronę materaca), a jeśli nawet to nie pomoże, między pianki możesz wsunąć dodatkowo matę kokosową, która nie tylko utwardzi materac, ale też zwiększy jego żywotność i wspomoże procesy mające na celu utrzymanie właściwej higieny wewnątrz wkładu.

SleepMed - materace piankowe i hybrydowe

Marka SleepMed, będąca częścią znanego na całym świecie koncernu produkującego materace Hilding Anders, oferuje swoim klientom dwa rodzaje produktów: materace piankowe oraz nowość na rynku – materace hybrydowe łączące w sobie wszystkie najlepsze cechy produktów piankowych i sprężynowych. Zastosowana w nich sprężyna multi sprawia, że materac jeszcze lepiej dostosowuje się do ciała użytkownika. Doskonała elastyczność punktowa w materacach hybrydowych SleepMed sprawi, że niezależnie od pozycji, w której śpisz, Twoja sylwetka otrzyma solidne podparcie dokładnie tam, gdzie tego potrzebuje.

Schorzenia kręgosłupa lub jego okresowe niedomagania sprawiają, że trudno cieszyć się życiem - jak to robić, jeśli każdy ruch sprawia ból? Aby poprawić jakość swojej codzienności, warto zainwestować w materac, który zniweluje bóle kręgosłupa oraz zapobiegnie powstawaniu nowych dolegliwości spowodowanych źle dobranym podłożem do snu. Takim materacem może być właśnie jeden z modeli SleepMed.

WEJDŹ NA STRONĘ PRODUCENTA I ZOBACZ DOSTĘPNE MATERACE >TU<


Brak komentarzy
Tego artykułu jeszcze nie skomentowano. Bądź pierwszy...