DOPPELHERZ Aktiv Na Włosy i Paznokcie

Wskazania DOPPELHERZ Aktiv Na Włosy i Paznokcie

 DOPPELHERZ Aktiv Na Włosy i Paznokcie to preparat wykorzystywany w celu poprawy kondycji płytki paznokciowej oraz włosów, zapobiegający ich przedwczesnemu siwieniu i nadmiernemu wypadaniu.

Działanie DOPPELHERZ Aktiv Na Włosy i Paznokcie

 DOPPELHERZ Aktiv Na Włosy i Paznokcie zaliczany jest do grupy złożonych suplementów diety pochodzenia naturalnego, które wykazują działanie wzmacniające wobec włosów i paznokci. Zawarty w preparacie olej z zarodków pszenicy oraz wyciąg proteinowy z prosa są źródłem wielu składników charakteryzujących się właściwościami odżywczymi i pobudzającymi wzrost włosów i paznokci. Ponadto pozwalają utrzymać je w dobrym stanie. W skład oleju zarodków pszenicy wchodzą kwasy tłuszczowe, fitoestrogeny i fitosterole, który opóźniają procesy starzenia. Natomiast wyciąg z prosa zawiera cysteinę i metioninę, budujących keratynę, która znana jest jako główne białko tworzące włosy i paznokcie.
Dodatkowo działanie tych dwóch składników wzmacniają właściwości zawartych w preparacie substancji, takich jak witamina C, pantotenian wapnia, witamina B6, biotyna i cynk.

Dawkowanie DOPPELHERZ Aktiv Na Włosy i Paznokcie

 – preparat przeznaczony do stosowania doustnie
– zaleca się przyjmować 1 kaps./24h w czasie spożywania posiłku bądź zaraz po nim