Depilator Rowenta – nowy standard depilacji

Depilator Rowenta to gwarancja bezbolesnej depilacji, a dzięki specjalnej nakładce można usunąć owłosienie także z twarzy i okolic intymnych. Nieustannie zmieniająca się technologia sprzyja także pielęgnowaniu urody. Najnowsze odkrycia naukowe służą nie tylko temu by polecieć na Marsa, ale też ułatwieniu codziennych czynności takich jak depilacja.Dlaczego właśnie depilator Rowenta?

By odpowiedzieć na pytanie czemu polecamy depilator Rowenta wystarczy rzut oka na samą firmę. Powstała w Niemczech, w drugiej połowie XIX wieku i od tej pory nieprzerwanie jest liderem produkcji drobnych urządzeń ułatwiających codzienne życie i wspomagających pielęgnację urody. To właśnie Rowenta zaopatrywała europejskie domy w XX wieku w odkurzacze, żelazka, tostery czy czajniki. Dziś marka kładzie szczególny nacisk na produkcję profesjonalnych i półprofesjonalnych urządzeń do pielęgnacji urody takich jak suszarki, lokówki, prostownice do włosów, czy depilatory właśnie. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji tych urządzeń Rowenta oferuje swoim klientkom najlepsze produkty w relatywnie niskiej cenie. Każdy z nich objęty jest gwarancją producenta, a sieć serwisów na całym świecie pozwala cieszyć się z zakupu bez ryzyka konieczności kolejnych zakupów w przypadku awarii.

Sposoby depilacji

Moda na pozbawione zbędnego owłosienia ciało dotarła do Europy stosunkowo późno, bo dopiero w XX wieku. Tymczasem Arabki i Azjatki sztukę depilacji opanowały już w starożytności. Początkowo używały żywic i miodów, które tak jak dzisiejsze woski zrywały ze skóry razem z owłosieniem. Dziś  w krajach arabskich częste jest stosowanie nici bawełnianej za pomocą której wyrywa się włoski. Natomiast kobiety w Azji używają specjalnych past żywicznych, które oprócz łatwości w użyciu nieco uśmierzają ból powodowany wyrywaniem owłosienia.

Na szczęście w Europie rozpowszechniło się stosowanie depilatorów takich jak depilator Rowenta, o którym więcej można dowiedzieć się na stronie: http://www.rowenta.pl/Pages/catalog/Body-care/Epilators/Ultra-Eco-EP1030F0.aspx .

Nowoczesne depilatory

W chwili obecnej do dyspozycji pań jest wiele różnych urządzeń, które nazywamy depilatorami. Różnią się one między sobą zarówno pod kątem technicznym jak i materiałowym. Najważniejszym rozróżnieniem między depilatorami jest typ głowicy depilującej. Głowica może składać się z dysków lub pęset. Depilator Rowenta wyposażony jest w głowicę z 24 pęsetami. Zasada jest taka, że im więcej pęset tym dokładniej usuwa się owłosienie. Niestety wyrywanie włosków jest dość bolesne, dlatego zbyt duże (nawet 40 w niektórych depilatorach) zagęszczenie pęset może być przyczyną dyskomfortu i bolesności zabiegu.

24 pęsety

Depilator Rowenta zawiera 24 pęsety przeplecione z masującymi kulkami zapobiegającymi odczuwaniu bólu. Sposób ich ułożenia na głowicy depilującej jest optymalny pod kątem szybkiej i bezbolesnej depilacji. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w nakładkę, na której pęsety są mniejsze i nieco inaczej ułożone. Nakładka pozwala na usuwanie owłosienia ze skóry twarzy, która jest niezwykle delikatna i bardziej unerwiona niż np. skóra nóg. Z tego też powodu nakładka do depilatora Rowenta posiada 24 masujące kulki mające zapobiec podrażnieniom skórnym i bolesności zabiegu.

Higiena

Depilator Rowenta jest przystosowany do utrzymania czystości urządzenia dzięki możliwości umycia głowicy. Nie wszystkie depilatory dają taką możliwość. Zazwyczaj wykonane są z materiałów, które korodują po zetknięciu z wodą. Depilator Rowenta wykonany jest z wodoodpornych materiałów nowoczesnej technologii dlatego można bez obawy zadbać o higienę myjąc głowicę depilującą zarówno przed jak i po użyciu.

2 stopnie prędkości

Depilator Rowenta wyposażony jest w dwustopniową regulację prędkości. Szybsze obroty głowicy pozwalają na szybszą depilację nóg. Tam skóra jest nieco mniej unerwiona a operowanie depilatorem nie wymaga precyzji. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku depilacji miejsc intymnych lub skóry twarzy. Tu potrzebna jest nie tylko precyzja, ale również ograniczenie dyskomfortu związanego z naruszeniem powłoki skóry poprzez usuwanie cebulek włosowych. Dlatego depilując te miejsca należy zwolnić obroty głowicy depilatora.  

Golarka w zestawie z depilatorem

Po to by uniknąć niepotrzebnych kosztów i zaoszczędzić nieco miejsca w łazience możemy się zdecydować na zakup depilatora Rowenta, który wyposażony jest nie tylko w dodatkową nasadkę do depilacji twarzy, ale też w golarkę. W ten sposób z jednego urządzenia można korzystać razem z mężem, który z łatwością ogoli wąsy i brodę za pomocą naszego depilatora. Nakładkę z golarką można również wykorzystać do usunięcia odrostów na karku jeśli mamy krótką fryzurę.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

*

*