Tu jesteś: Uroda

Uroda

Zobacz także jako kanały RSS

Artykuły

Jak zadbać o skórę latem

dodał : aln, 30-05-2018

Twoja skóra powinna być opalona, promienna, zdrowa, nawilżona i gładka. Trzeba o nią zadbać szczególnie latem, gdy narażona jest na działanie słońca i szkodliwe promieniowanie. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

(więcej)

Metropolie kojarzą się nie tylko z centrum kulturalnym, szerokimi możliwościami czy pochłaniającym życiem klubowym. Wielkie miasto oznacza również gigantyczną ilość zanieczyszczeń, które bardzo negatywnie wpływają na stan Twojej cery. Spaliny samochodowe, smog, pyły i kurz – to wszystko powoduje, że skóra staje się sucha i wrażliwa, zaostrzają się stany zapalne takie jak trądzik oraz przyczynia się do przedwczesnego pojawiania się zmarszczek. Jak zatem pielęgnować o cerę, aby zniwelować działanie zanieczyszczeń powietrza?

(więcej)

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy

dodał : aln, 30-04-2018

Zmarszczki prędzej czy później pojawiają się na twarzach każdej z nas. Choć są zjawiskiem nieuchronnym, nie oznacza to, że nie można ich opóźnić lub skutecznie ukryć. Obecnie w sprzedaży jest wiele kosmetyków, które potrafią sprawić, by nawet dojrzała skóra wyglądała nawet 20 lat młodziej. Przekonaj się sama!

(więcej)

Kąpiel to uczta dla ciała i zmysłów. To idealny sposób na to, by się odprężyć po dniu pełnym zabiegania.

(więcej)

Wykonanie trwałego makijażu cery mieszanej sprawia Ci problem? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią Ci codzienność. Zobacz, jakich kosmetyków potrzebujesz, aby zrobić idealny make-up mieszanej skóry!

(więcej)