Tu jesteś: Uroda

Uroda

Zobacz także jako kanały RSS

Artykuły

Włosy to ważny element wyglądu, któremu poświęcamy na co dzień sporo uwagi. Pielęgnujemy, układamy, strzyżemy - dbamy, aby wyglądały dobrze. Niestety, czasem to nie wystarczy i z powodu odziedziczonych genów, choroby lub innych czynników tracimy włosy. Łysienie androgenowe czy plackowate dotyka zarówno mężczyzn jak i kobiety wywołując u nich kompleksy oraz spadek samooceny. Pomocny w takich sytuacjach będzie bez wątpienia zabieg mikropigmentacji skóry głowy.

(więcej)

Jak zadbać o skórę latem

dodał : aln, 30-05-2018

Twoja skóra powinna być opalona, promienna, zdrowa, nawilżona i gładka. Trzeba o nią zadbać szczególnie latem, gdy narażona jest na działanie słońca i szkodliwe promieniowanie. Jak to zrobić? Podpowiadamy.

(więcej)

Metropolie kojarzą się nie tylko z centrum kulturalnym, szerokimi możliwościami czy pochłaniającym życiem klubowym. Wielkie miasto oznacza również gigantyczną ilość zanieczyszczeń, które bardzo negatywnie wpływają na stan Twojej cery. Spaliny samochodowe, smog, pyły i kurz – to wszystko powoduje, że skóra staje się sucha i wrażliwa, zaostrzają się stany zapalne takie jak trądzik oraz przyczynia się do przedwczesnego pojawiania się zmarszczek. Jak zatem pielęgnować o cerę, aby zniwelować działanie zanieczyszczeń powietrza?

(więcej)

Jak wybrać krem przeciwzmarszczkowy

dodał : aln, 30-04-2018

Zmarszczki prędzej czy później pojawiają się na twarzach każdej z nas. Choć są zjawiskiem nieuchronnym, nie oznacza to, że nie można ich opóźnić lub skutecznie ukryć. Obecnie w sprzedaży jest wiele kosmetyków, które potrafią sprawić, by nawet dojrzała skóra wyglądała nawet 20 lat młodziej. Przekonaj się sama!

(więcej)

Kąpiel to uczta dla ciała i zmysłów. To idealny sposób na to, by się odprężyć po dniu pełnym zabiegania.

(więcej)