Tu jesteś: Zdrowe Wiadomości

Zobacz także jako kanały RSS

Artykuły

Apteki internetowe zdobywają rosnącą liczbę klientów. Z roku na rok coraz więcej osób przekonuje się, że kupowanie leków oraz suplementów diety przez internet jest bardzo wygodne i szybkie. Jakie są zalety korzystania z aptek internetowych?

(więcej)

Jakie potrzeby mają seniorzy? Jak poznać potrzeby konkretnego podopiecznego? Dlaczego komunikacja z seniorem jest taka ważna? W jaki sposób opiekun może wspierać psychicznie swojego podopiecznego?

(więcej)

Zły nastrój, wszechogarniające zmęczenie, brak energii do działania? Odczuwasz to na co dzień? Zwykle nienajlepsze samopoczucie i stan zdrowia wiążemy ze stresem, przepracowaniem lub z przeziębieniem, gdy tymczasem winna może być nasza zła dieta. To, co jemy, ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy. Sprawdźmy zatem, jak komponować zdrowe i smaczne posiłki dla poprawy swojego samopoczucia i wsparcia całego organizmu.

(więcej)

Alergia jest nieprawidłową odpowiedzią układu immunologicznego człowieka na potencjalnie kompletnie nieszkodliwy czynnik. W skrajnych przypadkach kontakt z alergenem może wywołać wstrząs anafilaktyczny, który jest śmiertelnie groźny dla człowieka. Z takim niebezpieczeństwem muszą liczyć się alergicy uczuleni na orzeszki ziemne. Już wkrótce może znaleźć się jednak dla takich osób ratunek!

(więcej)

Z problemem nietrzymania moczu zmagają się pacjenci w różnym wieku. Nie zawsze ma on łagodny przebieg. U niektórych na skutek utraty kontroli nad pęcherzem dochodzi do mimowolnego oddawania dużych ilości moczu. Wówczas konsekwencje odczuwane przez pacjenta są wyjątkowo uciążliwe.

(więcej)