ALLERCO. emulsja do kąpieli

Wskazania ALLERCO. emulsja do kąpieli

Emulsja do kąpieli Allerco powinna być stosowana do codziennej pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Może być stosowana do kąpieli niemowląt powyżej 1 miesiąca życia, dzieci oraz osób dorosłych.

Działanie ALLERCO. emulsja do kąpieli

Emulsja do kąpieli Allerco bezpiecznie i dokładnie oczyszcza skórę ciała zapewniając doskonałą higienę i uczucie czystości przez długi czas. Ponad to intensywnie nawilża i natłuszcza skórę, chroniąc ją przed nadmiernym wysuszaniem po kąpieli. Regularne stosowanie produktu pomaga zlikwidować nadmierne złuszczanie się naskórka, działa ochronnie na lipidową warstwę skóry oraz zmniejsza jej szorstkość i suchość. Po kąpieli z zastosowaniem emulsji skóra jest miękka i charakteryzuje się mniejszą skłonnością do występowania podrażnień.

Dawkowanie ALLERCO. emulsja do kąpieli

Podczas przygotowywania kąpieli dla dzieci i niemowląt należy wlać 20 ml emulsji do wanienki napełnionej wodą. Po kąpieli skórę dziecka należy delikatnie osuszyć ręcznikiem. Dla niemowląt czas kąpieli powinien wynosić kila minut, natomiast dla dzieci od 15 do 20 minut.
W przypadku kąpieli dla dorosłych, do napełnionej wodą wanny należy wlać 20- 40ml emulsji, po kąpieli skórę delikatnie osuszyć ręcznikiem. Dla osób dorosłych czas kąpieli powinien wynosić od 15 o 20 minut.