Skuteczny lek na odleżyny

Choroby dermatologiczne, problemy ze skórą całego ciała. Wymiana doświadczeń użytkowników forum, porady lekarskie i farmaceutyczne. Na forum doradza lekarz oraz farmaceuta.

Skuteczny lek na odleżyny

Postprzez wojta » 14 cze 2013, o 17:24

Moja mama od kilku miesięcy jest całkowicie unieruchomiona, leży w łóżku.
Efektem są niestety obrzydliwie wyglądające odleżyny. W jaki sposób mogę temu zaradzić?
Czy istnieje jakiś skuteczny leka, maści? Co robić?
wojta

Re: Skuteczny lek na odleżyny

Postprzez otaz » 17 cze 2013, o 16:46

Wprowadź SUDOCREM. W przypadku mojej babci po kilku dniach rany zaczęły się stopniowo goić. Możecie spróbować również specjalnych plastrów na odleżyny, ale w naszym przypadku efektu w zasadzie nie było - nawet jeśli jedna odleżyna znikała, to zaraz pojawiała się następna i tak wkoło ;/
otaz

Postprzez Leonida » 20 cze 2014, o 22:11

Odleżyny są jednym z pierwszych i najbardziej kłopotliwych powikłań wynikających z dłuższego pozostawania w bezruchu. W przypadku osób starszych lub niepełnosprawnych pozostających w łóżku, odleżyny mogą powodować znaczne problemy.
Sudocrem w tym wypadku działa naprawdę skutecznie, pomaga uniknąć odleżyn a także goi już te powstałe.
Leonida

Postprzez sysza » 1 lip 2014, o 16:47

SUDOCREM - rzeczywiście działa. Nasza babcia jest ciężko chora, otyła, czas głównie spędza w łóżku.
Przy tej maści jakoś się utrzymuje, ale swego czasu już na prawdę wyglądało to po prostu fatalnie.
sysza

Powrót do Choroby skóry

• { RELATED_TOPICS }
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post