Odchudzanie w otyłej rodzinie

Szukasz skutecznej diety? Nie wiesz jak skutecznie się odchudzić? Poznaj wiele diet i innych sposobów na skuteczne odchudzanie. Czy leki i suplementy diety mogą pomóc w odchudzaniu? Wymieniaj się opiniami z innymi użytkownikami.

Odchudzanie w otyłej rodzinie

Postprzez perkia » 3 mar 2016, o 17:51

Czy komuś z Was udało się schudnąć na stałe, mieszkając z osobami mocno otyłymi i ich przyzwyczajeniami?
Jestem właśnie w takim otoczeniu... działa to pewnie na zasadzie jak zrobienie imprezy przy nałogowym alkoholiku.
Jak żyć?
perkia

Re: Odchudzanie w otyłej rodzinie

Postprzez gamba » 11 mar 2016, o 17:50

Jest to bardzo trudne. Chyba najlepszy pomysł to wyprowadzić się.
Z drugiej strony - jeśli dasz radę przejść przez dietę będąc otoczenia jedzeniem, to będzie dla ciebie niesamowicie dobry wynik.
Prawdziwy sukces.
gamba

Postprzez hera » 18 mar 2016, o 17:50

Jest to strasznie trudny temat - lepiej się wyprowadzić. Alkoholik nie poradzi sobie z terapią jesli będzie otoczony alkoholem. To z abardzo kusi...
hera

Postprzez luiza » 26 sie 2017, o 10:07

Ja schudłam pomimo tego że cała moja rodzina jest otyła. Oczywiście było komentowanie, wyśmiewanie się itd. Teraz jestem dla nich anorektyczka a mam prawidłową wagę i czuję się świetnie. Rób swoje i nie przejmuj się rodzinką.
Zacznij jeść zdrowo, ćwicz i włącz do diety zielona herbatę. Na temat jej właściwości znajdziesz informacje na http://opinieozielonejkawie.pl/ Ja schudłam w pół roku, wage utrzymuję i jest naprawdę dobrze.
luiza

Postprzez sylwia55 » 5 wrz 2017, o 14:31

Ja pochodzę z otyłej rodziny i właściwie już od dziecka byłam grubsza od rówieśników, coś ze mną było nie tak. Całą młodość walczyłam z otyłością, a ćwiczenia i dieta przynosiły marne efekty. Dlatego poszłam do lekarza bariatry, zrobiłam potrzebne badania i okazało się, że w mojej sytuacji może pomóc właściwie tylko operacja chirurgiczna. Nie było łatwo, ale zdecydowałam się. Od tej pory wreszcie czuję się dobrze w swoim ciele. ;)
(gdyby ktoś był zainteresowany, wrzucam link do kliniki, gdzie robiłam operację: https://odchudzanie.medicover.pl/chirur ... a-zoladka/)
sylwia55

Postprzez makapaka » 14 maja 2018, o 12:00

Według mnie warto jest przede wszystkim przekonać takie osoby do zmiany nawyków żywieniowych, ponieważ na dłuższą metę otyłość może doprowadzić do znacznie poważniejszych problemów. Warto pomyśleć wspólnie nad zamówieniem cateringu dietetycznego. Firmy takie jak Wygodna Dieta oferują różne rodzaje diet, z którymi znacznie łatwiej jest schudnąć. Ja odniosłam spory sukces w tym temacie. ;)
makapaka

Postprzez Kamcian » 7 cze 2018, o 16:51

Ja polecam regularne ćwiczenia i od czasu do czasu wpierać się odżywkami. Na sam początek świetnie sprawdzi się produkt https://swiatsupli.pl/pl/bialka/1501-olimp-whey-protein-complex-100-2270g-folia.html Izolat CFM® i koncentrat białek serwatkowych takie jakich użyto w Whey Protein Complex 100%®charakteryzują się wysoką wartością odżywczą. Pozyskiwane w zaawansowanych procesach technologicznych zachowują pełną strukturę i aktywność funkcjonalnych białek serwatkowych. Wysoka wartość odżywcza sprawia, że izolowane i koncentrowane białka serwatkowe uznano za najwartościowsze źródła białka pokarmowego dla sportowców wyczynowych i osób aktywnych ruchowo.
Kamcian

Powrót do Odchudzanie

• { RELATED_TOPICS }
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post