Tu jesteś: Uroda

Uroda

Zobacz także jako kanały RSS

Artykuły

Czym różni się antyperspirant od dezodorantu? Wiele osób ma problemy z odpowiedzią na to pytanie. Tymczasem to dwa zupełnie inne kosmetyki. Inaczej działają i rozwiązują inne problemy.

(więcej)

Salony Spa zyskują u nas coraz większą popularność i zdobywają coraz więcej wielbicielek. Termin Spa (łac. Sanitas per aquam) to dosłownie zdrowie dzięki wodzie. Na czym dokładnie polega i jak można zrobić sobie swój prywatny salon? Wyjaśniamy.

(więcej)

Delikatny rumieniec może nam dodać dziewczęcego uroku. Jeśli pojawia się on jednak zbyt często i nie możemy nad nim zapanować, mamy do czynienia z cerą płytko unaczynioną, czyli naczynkową. Jak ją pielęgnować, aby nie pogłębić jej objawów?

(więcej)

Salon SPA w domu? Dlaczego by nie! Pachnąca sesja w wannie przy dźwiękach ulubionej muzyki pomoże Ci się zrelaksować i zapomnieć o codziennych troskach. Zanim zaczniesz puszczać wodę z kranu, przeczytaj nasz miniporadnik i przygotuj się na prawdziwe SPA w swoim domu.

(więcej)

Starzenie się skóry to proces nieunikniony i nieodwracalny. Możemy jednak go spowolnić, dbając o dobrą kondycję cery, stosując odpowiednie kosmetyki i chroniąc się przed nadmiernym działaniem promieni słonecznych. Aby jak najdłużej cieszyć się piękną, gładką skórą, musimy zadbać o nią jak najwcześniej!

(więcej)