Tu jesteś: Uroda

Uroda

Zobacz także jako kanały RSS

Artykuły

Kąpiel to uczta dla ciała i zmysłów. To idealny sposób na to, by się odprężyć po dniu pełnym zabiegania.

(więcej)

Wykonanie trwałego makijażu cery mieszanej sprawia Ci problem? Przygotowaliśmy kilka wskazówek, które ułatwią Ci codzienność. Zobacz, jakich kosmetyków potrzebujesz, aby zrobić idealny make-up mieszanej skóry!

(więcej)

Zmarszczki odbierają Ci radość życia? Chcesz wygładzić skórę twarzy, przywrócić jej dawny owal i zlikwidować zarówno zmarszczki mimiczne, jak i głębokie bruzdy, które pojawiają się wraz z upływem kolejnych lat Twojego życia? Możesz tego dokonać i to bez dużych inwestycji w zabiegi medycyny estetycznej! Sprawdź skuteczne sposoby na zmarszczki, które pozwolą Ci bez zbędnych wyrzeczeń odzyskać młody wygląd i pozbyć się kompleksów.

(więcej)

Czym różni się antyperspirant od dezodorantu? Wiele osób ma problemy z odpowiedzią na to pytanie. Tymczasem to dwa zupełnie inne kosmetyki. Inaczej działają i rozwiązują inne problemy.

(więcej)

Salony Spa zyskują u nas coraz większą popularność i zdobywają coraz więcej wielbicielek. Termin Spa (łac. Sanitas per aquam) to dosłownie zdrowie dzięki wodzie. Na czym dokładnie polega i jak można zrobić sobie swój prywatny salon? Wyjaśniamy.

(więcej)