Czy niski poziom cholesterolu może być problemem?

dodano 03-01-2017

Najczęściej cholesterol rozpatrywany jest w kategoriach zbyt wysokiego poziomu tego składnika w organizmie pacjenta i konieczności jego ograniczenia. Czy jednak osoby, których wyniki badań laboratoryjnych wskazują na znacznie poniżej normy poziom cholesterolu, rzeczywiście są powodem do zadowolenia?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Miód starym - nowym antybiotykiem

dodał: aln , 29-12-2016

Wiele produktów spożywczych wykorzystywany w niemalże każdej kuchni w Polsce, posiada liczne właściwości prozdrowotne. Zaliczyć można do nich niewątpliwie miód naturalny. Obecnie naukowcy również potwierdzili, że jest on naturalnym antybiotykiem, który może być nawet skuteczniejszy w zastosowaniu niż farmaceutyki.

więcej

URODA

Jak nawilżyć skórę zimą?

marti (28-12-2016)

Przyszedł mróz i zimny wiatr, a z nieba sypią się białe płatki. Aura za oknem wygląda pięknie, czyli dokładnie odwrotnie do stanu Twojej skóry. Czujesz pieczenie, szczypanie, a upragniona gładkość zmieniła się w szorstkość. To naturalna reakcja na mroźne powietrze zimą. Jak zadbać o skórę właśnie o tej potrze roku?

DIETA - ODCHUDZANIE

Genodieta - klucz do idealnej sylwetki bez utraty zdrowia

aln (03-01-2017)

Nadwaga i otyłość to powszechne, zależne od stylu życia problemy - w populacji polskiej występują one już u prawie połowy kobiet i u ponad 60% mężczyzn, z roku na rok widać także zdecydowany wzrost liczby otyłych dzieci i młodzieży. Zbyt duża masa ciała przyczynia się do zwiększenia ryzyka powstawania wielu poważnych chorób, dlatego istotna jest odpowiednio zbilansowana dieta, która pozwoli na utrzymanie idealnej wagi ciała.