Astma infekcyjna u dziecka

dodano 19-09-2014

Kiedy dziecko często choruje na zapalenie górnych i dolnych dróg oddechowych, miewa nawracające zapalenia oskrzeli i płuc, a przy każdym przeziębieniu dostaje duszącego kaszlu, może to być oznaka, że maluch choruje na astmę infekcyjną. Jaką ją leczyć i jakie są jej charakterystyczne objawy?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Środkiem najczęściej wykorzystywanym w medycynie estetycznej pozostaje od lat botoks. Służy on do wygładzania zmarszczek, nadawania twarzy i innym częściom ciała ładniejszego kształtu, czy do powiększania ust. Jednocześnie botoks, czyli jad kiełbasiany, znajduje szerokie zastosowanie w medycynie konwencjonalnej. Może być pomocny w zwalczaniu nadmiernej potliwości, a także w leczeniu nowotworów.

więcej

URODA

Makijaż cery trądzikowej

aln (12-08-2014)

Twoja cera przetłuszcza się i masz problemy z trądzikiem? Makijaż w takim przypadku może być prawdziwym wyzwaniem. Zapoznaj się z poniższymi poradami, aby dowiedzieć się na co zwrócić uwagę w przypadku cery z tendencją do przetłuszczania się i jak zrobić prawidłowy makijaż na tak problematycznej cerze.

DIETA - ODCHUDZANIE

Dlaczego woda jest tak ważna w każdej diecie?

aln (27-02-2013)

W przypadku większości diet odchudzających ich twórcy, jak również lekarze i dietetycy, zalecają zażywanie dużych ilości wody. Woda jest integralnym elementem niemalże każdej diety, z którą mamy dziś do czynienia. Dzieje się to z uwagi na to, że woda ma bardzo duże znaczenie dla osób, które walczą z nadwagą, ale nie tylko.