Infekcja rotawirusowa u dziecka - może prowadzić nawet do śmierci

dodano 17-12-2014

Biegunka u małego, kilkutygodniowego lub kilkumiesięcznego niemowlęcia może doprowadzić do odwodnienia dziecka, które wymaga natychmiastowej hospitalizacji. Biegunka i wymioty mogą być objawem infekcji rotawirusowej, która może doprowadzić w skrajnych przypadkach nawet do śmierci małego pacjenta.

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Szybka pomoc dla brzucha

dodał: aln , 28-11-2014

Wiele osób po spożyciu obfitych posiłków odczuwa przykre dolegliwości związane z układem pokarmowym. Do najpopularniejszych schorzeń zalicza się zgaga, wzdęcia i niestrawność. Czym są one spowodowane i jak należy je leczyć, by skutecznie pozbyć się problemów związanych z jedzeniem?

więcej

URODA

Makijaż cery trądzikowej

aln (12-08-2014)

Twoja cera przetłuszcza się i masz problemy z trądzikiem? Makijaż w takim przypadku może być prawdziwym wyzwaniem. Zapoznaj się z poniższymi poradami, aby dowiedzieć się na co zwrócić uwagę w przypadku cery z tendencją do przetłuszczania się i jak zrobić prawidłowy makijaż na tak problematycznej cerze.

DIETA - ODCHUDZANIE

Poznaj sprawdzony sposób na odchudzanie bez wyrzeczeń

aln (07-12-2014)

Twoje kolejne podejścia do odchudzania kończą się zawsze tak samo – po kilkunastu dniach ciągłych wyrzeczeń wreszcie masz dość i poddajesz się. Powracasz do dawnych nawyków żywieniowych, co skutkuje efektem jo-jo. Stracone z trudem kilogramy powracają ze zdwojoną siłą. Czy znasz taki scenariusz z własnego doświadczenia? Czas to zmienić, podejmując naprawdę skuteczne odchudzanie. Takie, które będzie pozbawione wielu wyrzeczeń, ciągłego liczenia kalorii. Zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe?