Jak radzić sobie z bólem głowy w ciąży?

dodano 19-10-2014

Ciąża jest specyficznym okresem w życiu każdej kobiety. Oczekując dziecka, musi ona zadbać w najwyższej mierze o swoje zdrowie i optymalne odżywianie się, aby dziecko mogło zdrowo się odżywiać w jej łonie. Zdarza się jednak, że w trakcie ciąży przyszła matka choruje, albo cierpi na uporczywy ból głowy. Jak sobie z nim radzić, skoro zażycie silnej tabletki przeciwbólowej, szybko niwelującej dolegliwości bólowe, nie jest możliwe?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Dzięki odpowiedniej diecie można skutecznie obniżać poziom cholesterolu. Wtedy, gdy jest on zbyt wysoki, warto jednak zdecydować się na dodatkowe wsparcie i wybrać sterole roślinne.

więcej

URODA

Makijaż cery trądzikowej

aln (12-08-2014)

Twoja cera przetłuszcza się i masz problemy z trądzikiem? Makijaż w takim przypadku może być prawdziwym wyzwaniem. Zapoznaj się z poniższymi poradami, aby dowiedzieć się na co zwrócić uwagę w przypadku cery z tendencją do przetłuszczania się i jak zrobić prawidłowy makijaż na tak problematycznej cerze.

DIETA - ODCHUDZANIE

Dlaczego woda jest tak ważna w każdej diecie?

aln (27-02-2013)

W przypadku większości diet odchudzających ich twórcy, jak również lekarze i dietetycy, zalecają zażywanie dużych ilości wody. Woda jest integralnym elementem niemalże każdej diety, z którą mamy dziś do czynienia. Dzieje się to z uwagi na to, że woda ma bardzo duże znaczenie dla osób, które walczą z nadwagą, ale nie tylko.