Jak skutecznie walczyć z zakrzepicą?

dodano 30-07-2015

Naturalną obroną organizmu człowieka przed wykrwawieniem się jest powstawanie skrzepów. W momencie naruszenia powłok skóry i naczyń krwionośnych uruchamiany jest mechanizm krzepnięcia krwi, który zatyka uszkodzenie. Problem pojawia się wtedy, gdy skrzep jest na tyle duży, że zaczyna zamykać światło żyły lub tętnicy. Możemy mieć wówczas do czynienia z zakrzepicą. Jak z nią walczyć?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Czy to przełom w walce z wirusem HIV?

dodał: aln , 30-07-2015

We wszelkiego rodzaju mediach - telewizji, prasie, radiu i w internecie w ostatnich dniach pojawiły się rewelacyjne doniesienia dotyczące przełomu w leczeniu chorych z wirusem HIV. Media informowały o tym, że francuska osiemnastolatka urodzona z wirusem HIV od dwunastu lat jest zdrowa, choć nie bierze żadnych leków.

więcej

URODA

Jak leczyć trądzik?

aln (13-07-2015)

Uporczywy trądzik to nie tylko objawy typowe dla etapu pokwitania, ale często stan chorobowy skóry dojrzałej. Trądzik mogą wywoływać zmiany hormonalne, ale może też być efektem środowiska, w jakim przebywamy czy stosowanych produktów kosmetycznych.

DIETA - ODCHUDZANIE

Produkty przyspieszające spalanie tłuszczu

aln (30-07-2015)

Osoby stosujące dietę odchudzającą mają nadzieję na szybką utratę zbędnych kilogramów, a zwłaszcza na redukcję tkanki tłuszczowej, będącej główną przyczyną nadwagi i otyłości. Nie trzeba się głodzić, aby uzyskać pożądane efekty odchudzania. Do swojego codziennego jadłospisu wystarczy wprowadzić produkty, które przyspieszają spalanie tłuszczu.