Czym różni się ADHD od ADD?

dodano 25-11-2015

Pacjenci, a niekiedy nawet lekarze różnych specjalizacji, mogą mylić ze sobą i stosować zamiennie pojęcia ADHD i ADD. Czy jest to dobra praktyka? Czym różni się ADHD od ADD?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Zwyczajne, znane nam od wieków rośliny mogą kryć w sobie wiele tajemnic, których odkrycie może zaważyć na dalszym leczeniu pacjentów chorujących na różne schorzenia. Między innymi do takich roślin zalicza się rabarbar, w przypadku którego naukowcy odkryli jego antynowotworowe właściwości.

więcej

URODA

Jak dbać o cerę mieszaną?

aln (19-10-2015)

Cera mieszana jest jednym z najpopularniejszych typów skóry. Jej charakterystyczną cechą jest połączenie cery normalnej, suchej i tłustej, co w efekcie przekłada się na nadmiar sebum w tak zwanej strefie T oraz częste przesuszenia na pozostałych partiach twarzy. Jak zatem dbać o cerę o tak skomplikowanej budowie? Jakich kosmetyków do cery mieszanej najlepiej używać?

DIETA - ODCHUDZANIE

Ostre aromaty serów pleśniowych spowite delikatną wonią dzikiej róży - odrobina przyjemności na co dzień

marti (03-09-2015)

W jesienne i zimowe szare dni, gdy w ogrodach dominuje przytłaczająca monotonia, dzika róża to jeden z niewielu barwnych akcentów, które czynią czas pluchy i szarugi bardziej znośnym. Już starożytni doceniali jej walory smakowe i niezwykłe, szlachetne aromaty. Pora, by inspirujący owoc zagościł na Twoim stole i nieco wzbogacił smak serów pleśniowych. Kiedy połączy się z nimi w doskonałą całość, stworzy potrawy, które dodadzą czaru chłodnym, deszczowym popołudniom.