Objawy zakwaszenia organizmu

dodano 17-08-2014

Dla wielu ludzi temat zakwaszenia wydaje się niezwykle odległy i pozornie go nie dotyczy. Nie jest to jednak prawdą. W dzisiejszych czasach, poprzez pośpiech, stres, przetworzoną żywność każdy z nas ma zaburzoną równowagę kwasowo-zasadową. Wywołuje to szereg dobrze nam znanych objawów, za które w ogromniej mierze odpowiada zakwaszenie organizmu.

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Objawy grzybicy pochwy

dodał: artykuł sponsorowany , 26-08-2014

Grzybica pochwy to przykra dolegliwość, z którą zmagają się kobiety w każdym wieku. Jednak szczególnie narażone na zakażenie bywają panie w okresie menopauzy, ze względu na słabe nawilżenie błon śluzowych, oraz kobiety w okresie ciąży, z uwagi na pojawiające się wówczas zmiany hormonalne . Choroba określana jest mianem kandydozy, ponieważ zakażenie wywołują grzyby drożdżakowate z rodzaju Candida. Ogniska chorobowe zwykle dotyczą sromu i pochwy.

więcej

URODA

Makijaż cery trądzikowej

aln (12-08-2014)

Twoja cera przetłuszcza się i masz problemy z trądzikiem? Makijaż w takim przypadku może być prawdziwym wyzwaniem. Zapoznaj się z poniższymi poradami, aby dowiedzieć się na co zwrócić uwagę w przypadku cery z tendencją do przetłuszczania się i jak zrobić prawidłowy makijaż na tak problematycznej cerze.

DIETA - ODCHUDZANIE

Dlaczego woda jest tak ważna w każdej diecie?

aln (27-02-2013)

W przypadku większości diet odchudzających ich twórcy, jak również lekarze i dietetycy, zalecają zażywanie dużych ilości wody. Woda jest integralnym elementem niemalże każdej diety, z którą mamy dziś do czynienia. Dzieje się to z uwagi na to, że woda ma bardzo duże znaczenie dla osób, które walczą z nadwagą, ale nie tylko.