Naturalne środki na zgagę

dodano 05-10-2015

Zgaga to wyjątkowo nieprzyjemna dolegliwość. W aptekach nie brakuje specyfików łagodzących te objawy, zanim jednak sięgniemy po farmaceutyki, warto spróbować domowych sposobów radzenia sobie ze zgagą.

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Czy to możliwe, aby sterować ostrością widzenia za pomocą zwykłego mrugania? Naukowcy z różnych stron świata już nie raz zadziwiali swoimi wynalazkami i odkryciami. Tym razem zespół ze Szwajcarii opracował nowe, automatyczne soczewki kontaktowe.

więcej

URODA

Jakie składniki kremów przeciwzmarszczkowych są skuteczne w działaniu?

aln (02-10-2015)

Wybierając krem przeciwzmarszczkowy nie powinniśmy kierować się jedynie ceną i marką produktu. Należy czytać etykiety i skład kremu. Są bowiem substancje, które skutecznie walczą z efektami starzenia się. Jakie składniki powinny znajdować się w skutecznych kremach anty age?

DIETA - ODCHUDZANIE

Ostre aromaty serów pleśniowych spowite delikatną wonią dzikiej róży - odrobina przyjemności na co dzień

marti (03-09-2015)

W jesienne i zimowe szare dni, gdy w ogrodach dominuje przytłaczająca monotonia, dzika róża to jeden z niewielu barwnych akcentów, które czynią czas pluchy i szarugi bardziej znośnym. Już starożytni doceniali jej walory smakowe i niezwykłe, szlachetne aromaty. Pora, by inspirujący owoc zagościł na Twoim stole i nieco wzbogacił smak serów pleśniowych. Kiedy połączy się z nimi w doskonałą całość, stworzy potrawy, które dodadzą czaru chłodnym, deszczowym popołudniom.