Czym jest zakwaszenie organizmu?

dodano 23-04-2015

Zachwianie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie człowieka może skutkować wystąpieniem zakwaszenia. Większość z osób, które cierpi na ten nieprawidłowy stan nie zdaje sobie z tego sprawy. Szacuje się, że nawet 80 proc. Europejczyków może chorować na zakwaszenie. Czym ono jest i jak sobie z nim radzić?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Zgodnie z decyzją podjętą w styczniu 2015 roku przez Komisję Europejską, tabletki „EllaOne”, będące elementem antykoncepcji awaryjnej, mogą być dostępne w krajach UE bez recepty. Jednocześnie KE nie wprowadziła żadnych ograniczeń wiekowych dla klientów nabywających takie środki. Pigułka „EllaOne” jest dopuszczona do obrotu w Unii począwszy od 2009 roku, ale do chwili obecnej nie była ona dostępna bez recepty lekarskiej. W Polsce pigułka „dzień po” będzie sprzedawana wyłącznie osobom mającym ukończony 15. rok życia.

więcej

URODA

Zdrowa i piękna na wiosnę? Postaw na detoks!

aln (01-04-2015)

Lśniące, mocne włosy? Zdrowa, promienna cera? Ty pełna energii, tryskająca optymizmem? To nie mrzonki. I Ty możesz cieszyć się dobrą kondycją i wspaniałym samopoczuciem na wiosnę. Postaw na skuteczne  oczyszczanie organizmu.

DIETA - ODCHUDZANIE

Intermitten fasting - co to jest?

aln (07-04-2015)

 Czy intermitten fasting to skuteczny sposób na bezpieczną utratę wagi i pozbycie się toksyn z organizmu? W ciągu ostatnich kilku lat przerywany post zyskał ogromną popularność, jednak zdania na jego temat są podzielone.