Powikłania po anginie

dodano 26-11-2014

Często angina jest chorobą lekceważoną, przede wszystkim przez osoby dorosłe, które nie leczą schorzenia do końca i zamiast wygrzać się w domu, wykonują w dalszym ciągu pracę zawodową. Trzeba być jednak świadomym tego, że takie działanie może doprowadzić do licznych groźnych dla zdrowia, a nawet życia powikłań.

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Szybka pomoc dla brzucha

dodał: aln , 28-11-2014

Wiele osób po spożyciu obfitych posiłków odczuwa przykre dolegliwości związane z układem pokarmowym. Do najpopularniejszych schorzeń zalicza się zgaga, wzdęcia i niestrawność. Czym są one spowodowane i jak należy je leczyć, by skutecznie pozbyć się problemów związanych z jedzeniem?

więcej

URODA

Makijaż cery trądzikowej

aln (12-08-2014)

Twoja cera przetłuszcza się i masz problemy z trądzikiem? Makijaż w takim przypadku może być prawdziwym wyzwaniem. Zapoznaj się z poniższymi poradami, aby dowiedzieć się na co zwrócić uwagę w przypadku cery z tendencją do przetłuszczania się i jak zrobić prawidłowy makijaż na tak problematycznej cerze.

DIETA - ODCHUDZANIE

Dlaczego woda jest tak ważna w każdej diecie?

aln (27-02-2013)

W przypadku większości diet odchudzających ich twórcy, jak również lekarze i dietetycy, zalecają zażywanie dużych ilości wody. Woda jest integralnym elementem niemalże każdej diety, z którą mamy dziś do czynienia. Dzieje się to z uwagi na to, że woda ma bardzo duże znaczenie dla osób, które walczą z nadwagą, ale nie tylko.