Jak leczyć zespół suchego oka?

dodano 27-08-2015

Nieprzyjemna suchość oczu to dość powszechny problem. W uproszczeniu, jest to stan związany z niedostateczną ilością łez nawilżających gałkę oczną. Jak sobie radzić z tym kłopotliwym schorzeniem?

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Czy marihuana zabija komórki rakowe?

dodał: marti , 27-08-2015

O zdrowotnych właściwościach marihuany - narkotyku, który w Polsce jest zakazany, a jego posiadanie jest karalne, mówiono już wiele. Co więcej, w wielu polskich szpitalach stosowana jest, za wyraźną zgodą Ministra zdrowia, tak zwana marihuana medyczna. W ostatnim czasie pojawiły się nawet doniesienia, że przyjmowanie marihuany to jeden ze skutecznych sposobów walki z nowotworami. Jak jest naprawdę?

więcej

URODA

Najskuteczniejsze metody na pozbycie się zmarszczek

aln (23-08-2015)

Wraz z upływem czasu nasza skóra na całym ciele traci elastyczność. Na jej powierzchni pojawiają się zaś zmarszczki. Jakie są skuteczne metody przeciwdziałania oznakom starzenia się?

DIETA - ODCHUDZANIE

Produkty przyspieszające spalanie tłuszczu

aln (30-07-2015)

Osoby stosujące dietę odchudzającą mają nadzieję na szybką utratę zbędnych kilogramów, a zwłaszcza na redukcję tkanki tłuszczowej, będącej główną przyczyną nadwagi i otyłości. Nie trzeba się głodzić, aby uzyskać pożądane efekty odchudzania. Do swojego codziennego jadłospisu wystarczy wprowadzić produkty, które przyspieszają spalanie tłuszczu.