Akupresura sposobem na ból

dodano 25-10-2014

Ból ma wiele różnych obliczy. Jego odczuwanie zależy od indywidualnych cech danej osoby. Jedni pacjenci mają tzw. niski próg bólu i już przy niewielkich dolegliwościach sięgają po tabletki przeciwbólowe, inni mogą wycierpieć w milczeniu poważny, przenikliwy ból, nie informując nawet swoich najbliższych o swoim stanie.

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Czy powstanie lek na raka?

dodał: aln , 03-05-2015

Nowotwory atakujące różne narządy w organizmie człowieka, dziesiątkują populację na całym świecie. W Polsce w 2010 roku Krajowy Rejestr Nowotworów otrzymał informacje o ponad 70 tys. pierwszorazowych zgłoszeniach nowotworów złośliwych u mężczyzn i ponad 70,5 tys. u kobiet. Liczba nowych zachorowań w tym samym roku na raka wynosiła około 155 tys. Powoduje to, że na każde 100 tys. osób w polskiej populacji przypada 365 zachorowań z powodu nowotworów złośliwych. Czy istnieje szansa na to, że chorujący na raka i osoby znajdujące się w grupie ryzyka tego schorzenia, otrzymają lek na nowotwór?

więcej

URODA

Jak najlepiej zadbać o higienę? Zobacz, co możesz zrobić!

aln (15-05-2015)

Utrzymanie higieny osobistej na wysokim poziomie to podstawa dla każdego, kto chce cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Jak zadbać o swą higienę możliwie jak najlepiej? Zobacz, z jakich rozwiązań możesz dziś skorzystać!

DIETA - ODCHUDZANIE

Intermitten fasting - co to jest?

aln (07-04-2015)

 Czy intermitten fasting to skuteczny sposób na bezpieczną utratę wagi i pozbycie się toksyn z organizmu? W ciągu ostatnich kilku lat przerywany post zyskał ogromną popularność, jednak zdania na jego temat są podzielone.