Skąd czerpać nienasycone kwasy tłuszczowe i czym grozi nam ich brak?

dodano 25-01-2015

Nienasycone kwasy tłuszczowe, zwane NNKT to niezbędne dla naszego życia składniki, które możemy dostarczyć do naszego organizmu wraz z posiłkami. Aby zapewnić sobie odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych warto zwrócić uwagę na to, co się je i być gotowym na wprowadzenie ewentualnych zmian w codziennym jadłospisie.

(więcej)

ZDROWE WIADOMOŚCI

Nieoceniona rehabilitacja

dodał: aln , 21-01-2015

Stałe podnoszenie swoich kompetencji zawodowych w czasie praktyki, podczas której pracuje się z pacjentami, jest bardzo ważne i jednocześnie coraz bardziej popularne. Obecnie istnieje wiele źródeł pomocnych nam w zgromadzeniu szerszej wiedzy i umiejętności. Dlatego warto zapoznawać się z publikacjami opracowanymi tak, by w jak największym stopniu pomóc innym w leczeniu różnych schorzeń.

więcej

URODA

Jak pielęgnować cerę naczynkową w czasie zimy?

aln (22-01-2015)

Delikatne naczynia krwionośne znajdujące się w skórze mogą pękać na mrozie, co skutkuje tworzeniem się na jej powierzchni nieestetycznych pajączków i rumienia. Z takimi problemami zmagają się osoby z cerą naczynkową. Jak powinny ją pielęgnować, zwłaszcza w okresie mrozów?

DIETA - ODCHUDZANIE

Nowa dieta OMG

aln (19-01-2015)

Co pewien czas pojawiają się na świecie nowe przepisy na „diety cud”, które z założenia mają pozwolić na szybką utratę zbędnych kilogramów. Obecnie wysoką popularnością cieszy się dieta OMG, stworzona przez dietetyka Venice A. Fultona.